19 Mart 2010 Cuma

AbazaAteist bir ailemiz olmasına rağmen ben inançlı biriyim, şöyle açıklayayım; buzdolabına tapıyorum, evet. İbadet ediyorum ona, günde 5 öğün.

sarıyer’e gittim ve otobüste “berk” adlı bir dershane ilişti gözüme, altında da “özellere özel…” yazıyordu, ilginçti.

otobüs demişken, en sevmediğim ulaşım aracıdır kendisi. Özellikle de şehir içi hatları. Hepsi birer konserve kutusu, içindeki insanlar da bezelye.. kaçınılmaz taciz!

bugün vapurla eve dönerken karşıma muhteşem yakışıklı ve karizmatik bir adam oturdu. Sonra bir baktım bütün oturma yerleri kadınlarla dolmaya başladı nedense, herifi gören kalıyor. Yaklaşık 10 dakika, ben de dahil oradaki bütün kadınlar bu film sahnelerinden çıkmışçasına olan adamı seyrettik. Adam da bu yüklü tacizi kaldıramadı ve yer değiştirdi ama hepimizin yüzü asıldi. ben de gülme krizine girdim ardından ordaki bütün kadınlar topluca kahkaha attık. var var bizim içimizde de Abazalık…

bornoz garip bir giysi, henüz çözemedim kendisini, ne kadar gereklidir, ne kadar değildir..

bir insanın parmakları nasıl bu kadar üşüyebilir sorarım size?? kemiklerim sızlıyor artık.

ankara’da ulaşım zamını protesto eden 127 kişi gözaltına alınıyor. 99’u ODTÜ öğrencisi. iptal edilen ulaşım zammını tekrar hayata geçiren belediye, ben de seni çok pis gözaltına aldım.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Making money on the internet is easy in the undercover world of [URL=http://www.www.blackhatmoneymaker.com]blackhat hacking[/URL], You are far from alone if you haven’t heard of it before. Blackhat marketing uses little-known or misunderstood methods to build an income online.