21 Şubat 2010 Pazar

geveze

bugün the oz'la bir sürü tespit yaptık fakat ben hepsini unuttum. ayrıca "promosyon blog" devrini başlatan ilk insandır the oz, kendisine saygılarımı iletiyorum.

ben kedi sevmeye simsim'le başladım ıspanaklı böreklerim. simsim (simka, çimçim, simsu, simsimgül..) benim kuzenimin kedisidir. ankara-çinçila kırması, sağlıklı, temiz, muhteşem bir kedi. işte bu kediden sonra ben bütün hayvanlara aşık oldum. işte böyle. kedimizin sahibi çiçeklerin meryem anası'na da selam çakıyorum.
pazar günü istiklal caddesinde dolaşan bütün eşofmanlı insanlar, toplanın!

istiklal caddesinin bir diğer özelliği, eski sevgiliyle karşılaşma yeri olmasıdır. esrarengizce arkadan kolunu aniden tutan insan kim diye bakarsın, şaşırırsın, iki dakikalık bir sohbetten sonra iyi dilekler dileyerek yoluna devam edersin..

ayrıca bunları biliyor muydunuz?

-avrupada öğrencilerin kendi haklarını savunma çabalarının boşa gitmediğini..
-toplantılarını bir dersin tamamını iptal ettirerek web cam sayesinde başka ülke öğrencileriyle tartışarak, yeni fikirler alarak yaptıklarını..
-bu toplantılar yapılırken dersini veren hocanın toplantıyı düzenleyen öğrencilere bu tür çalışmaları için iyi not verdiklerini...
-bizde ise bu tür faaliyetteki öğrencilere uzaklaştırma cezası verildiğini....

geçen hafta disko kralında "dj müzisyen midir?" diye bir soru vardı. cevap veriyorum;
-değildir.

4 yorum:

Adsız dedi ki...

www.turistyeniyazsın.com

Turist dedi ki...

(:

hoşuma da gitti..

Adsız dedi ki...

I read this forum since 2 weeks and now i have decided to register to share with you my ideas. [url=http://inglourious-seo.com]:)[/url]

Turist dedi ki...

thank you, I'll read it.